o nama

ZeilendeSchepen.nl je neovisna agencija za rezervacije charter brodova. Imamo najširi raspon brodova u cijeloj zemlji i stoga možemo ponuditi najprikladniji brod za svaki zahtjev. Kada rezervirate kod nas, plaćate istu fiksnu cijenu kao i drugdje. U pratnji najboljeg savjeta. Naši zaposlenici dostupni su telefonom svaki dan od 8.30 do 17.00 sati. Rado će vam svojim profesionalnim znanjem pomoći u potrazi za odgovarajućim brodom i rado će vas obavijestiti o mnogim mogućnostima.

ZeilendeSchepen.nl je podružnica tvrtke Slaapschepen BV. Tvrtka je započela prije 19 godina u Franekeru i s godinama je izrasla u snažnog, pouzdanog partnera u svijetu chartera. Od 2018. godine ured se nalazi na adresi Tsjaerderdyk 36 u Wirdumu.

Želimo vam se predstaviti:

Mark Jongedijk, generalni direktor
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodaja slobodno
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, prodaje u slobodno vrijeme
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, prodaja
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacije
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, knjigovodstvo
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, izrada web stranica
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / voditeljica sadržaja
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Izlivna rampa 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl