0517 20 10 23

o nama

Zeilendeschips.nl je neovisna agencija za rezervacije brodova za najam. Imamo najveći izbor jedrenjaka u cijeloj zemlji i stoga možemo ponuditi najprikladniji brod za svaki zahtjev. Kada rezervirate kod nas, plaćate istu fiksnu cijenu kao i drugdje. Popraćeno najboljim savjetima. Naši djelatnici, koji su i sami radili u voznom parku, dostupni su telefonski radnim danom od 8.30:17.00 do 300:XNUMX sati. Rado će vam pomoći svojim stručnim znanjem u potrazi za odgovarajućim brodom i rado će vas informirati o brojnim mogućnostima. Osim široke ponude brodova, Zeilendeschip.nl također ima najveći izbor odmora na jedrenju. U sezoni nudimo više od XNUMX jedrenja.

Zeilende Ships.nl je podružnica Sleeping Ships bv. Tvrtka je započela prije 20 godina u Franekeru i tijekom godina je izrasla u snažnog, pouzdanog partnera u svijetu chartera.

Želimo vam se predstaviti:

Mark Jongedijk, generalni direktor
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodaja slobodno
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, prodaja i knjigovodstvo slobodno vrijeme
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, prodajni posao
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Ljudski potencijali
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, knjigovodstvo
titia@slaapschepen.nl

Gerrie Bijlsma, knjigovođa
marianne@sleepingships.nl 

Carina Hensbroek, SEO / voditeljica sadržaja
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Izlivna rampa 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl