0031 (0) 517 20 10 23

o nama

ZeilendeSchepen.nl je neovisna agencija za najam brodova. Imamo najveću ponudu brodova diljem zemlje i stoga možemo ponuditi najprikladnije plovilo za svaki zahtjev. Ako rezervirate kod nas, plaćate istu fiksnu cijenu kao i drugdje. Uz najbolji savjet. Naši zaposlenici su dostupni telefonom od 8.30 do 17.00 sati svaki dan. Oni su sretni da vam pomognu sa svojim stručnim znanjem u pronalaženju odgovarajućeg broda i rado će vas obavijestiti o mnogim mogućnostima.

ZeilendeSchepen.nl je podružnica Slaapschepen BV. Tvrtka je počela prije 18-a u Franekeru i tijekom godina narasla u snažnog, pouzdanog partnera u charter svijetu. Od 2018-a ured se nalazi u Tsjaerderdyk 36 u Wirdumu.

Želimo vam se predstaviti:

Mark Jongedijk, direktor
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodaja slobodno
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, prodaja u slobodno vrijeme
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, prodaja
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacije
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, knjigovodstvo
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, web razvoj
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / voditeljica sadržaja
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl