o nama

Sailing Ships.nl je neovisni ured za rezervacije za charter brodove. Imamo najveći izbor brodova u cijeloj zemlji i stoga možemo ponuditi najprikladniji brod za svaki zahtjev. Kada rezervirate kod nas, plaćate istu fiksnu cijenu kao i drugdje. Vođen najboljim savjetom. Naši zaposlenici dostupni su telefonom radnim danom od 8.30 do 17.00 sati. Svojim stručnim znanjem rado će vam pomoći u potrazi za odgovarajućim brodom i rado vas informirati o brojnim mogućnostima.

Zeilende Ships.nl je podružnica Sleeping Ships bv. Tvrtka je započela prije 20 godina u Franekeru i tijekom godina je izrasla u snažnog, pouzdanog partnera u svijetu chartera.

Želimo vam se predstaviti:

Mark Jongedijk, generalni direktor
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, prodaja slobodno
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, prodajno slobodno vrijeme
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, prodajni posao
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Ljudski potencijali
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, knjigovodstvo
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, knjigovodstvo
marianne@sleepingships.nl 

Carina Hensbroek, SEO / voditeljica sadržaja
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Izlivna rampa 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl